autoservisas telefonas     zalu reguliavimas vieta Beržų g. 17, Riešė. Vilnius

Apie Korpo autocentrą

korpo autocentrasUAB „Korpo autocentras“ – tai naujas ir modernus, 2014 metais veiklą vykdyti pradėjęs autoservisas Vilniuje. Mūsų įmonės specializacija lengvųjų automobilių ir mikroautobusų kėbulo remonto bei dažymo darbai, tačiau atliekame ir visas automobilių techninio aptarnavimo paslaugas.

Turime visų Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių pripažinimą, todėl draudiminių įvykių administravimas Jums nekels jokių rūpesčių:

  • Atsakysime į kylančius klausimus;
  • Patrauksime Jūsų automobilį iš eismo įvykio vietos;
  • Sutvarkysime dokumentus susijusius su eismo įvykiu;
  • Suderinsime sąmatą su draudimo bendrove ir pasirūpinsime draudimo išmokos po avarijos gavimu;
  • Suremontuosime Jūsų automobilį.

Remonto darbai mūsų servise vykdomi išsikėlus aukščiausią kokybės kartelę, todėl naudojame tik modernią įrangą, kuri atitinka griežtus reikalavimus ir standartus. Mūsų centre Jūs sutiksite tik profesionalius darbuotojus, dirbančius su šiuolaikiška dažymo kamera, ypač tikslia kompiuterine geometrijos atstatymo įranga ir kitais įrengimais, kurių gali pavydėti dauguma kitų automobilių servisų! Atlikę darbus išrašysime pažymą, kuri būtina po sunkių autoįvykių ekspertizei, tad ir vėl galėsite atlikti techninę apžiūrą bei naudoti savo automobilį.

Stengiamės užtikrinti kuo greitesnį aptarnavimą, tačiau neišvengiamai tenka palaukti kol bus atlikti vieni ar kiti darbai. Laukimas neprailgs patogiame laukiamajame, kur galėsite prisėsti ir pailsėti, o mes pasirūpinsime Jūsų automobiliu. Jei atvykote dėl sudėtingesnių darbų, tokių kaip variklio remontas ar ilgiau trunkantis kėbulo remontas, galėsime pasiūlyti ir pakaitinį automobilį, tad nepatirsite didesnių nepatogumų kol automobilis bus remontuojamas mūsų servise.

UAB „Korpo autocentras“ – Jūsų automobilio priežiūros ekspertai!

Prašome atlikti klientų apklausą.

 

lietuvos draudimas logo    gjensidige logo    compensa logo   BTA logo RGB   if logo   seesam logo2   ERGO baneris LDH 360x240 1