autoservisas telefonas     zalu reguliavimas vieta Beržų g. 17, Riešė. Vilnius

geometrijos atstatymasMūsų autocentro specializacija – kėbulų remontas ir automobilių dažymas Vilniuje. Naudojame ypatingai modernią įrangą, kuri užtikrina itin aukštą tikslumą ir nepriekaištingą kokybę visiems atliekamiems darbams.

Kėbulo geometrijos atstatymas atliekamas naudojantis Car-o-liner stendu bei tikslia kompiuterine matavimų įranga Car-o-tronic, todėl mes turime galimybę išrašyti pažymas, kurios reikalingos ekspertizės atlikimui po sunkių autoįvykių. Esant smulkiems kėbulo pažeidimams „Korpo“ autocentre atliekamas kėbulo remontas be dažymo – tai puiki išeitis tiems, kurių automobilis pažeistas nežymiai (kruša, stuktelėjimas automobilių aikštelėje ir pan.)

Transporto priemonių išrinkimui, surinkimui ir kėbulo darbams naudojami 3 žirkliniai keltuvai, o pats automobilių perdažymas vykdomas kruopščiai atlikus pasirengimo darbus – erdviame ceche, naudojantis modernia ištraukimo sistema Hercules. Dažymas vyksta specialiai tam skirtoje dažymo kameroje Blowtherm, niekada nedažome automobilių netinkamomis sąlygomis.

Nuo smulkiausių kėbulo remonto darbų iki pilno automobilių perdažymo ar geometrijos atstatymo po sudėtingų eismo įvykių – visi darbai yra atliekami ypač kruopščiai ir tiksliai, pasitelkiant tiek minėtą modernią įrangą, tiek ir patyrusius specialistus.

Patikėti kėbulo darbus „Korpo“ autocentrui po eismo įvykio ar esant bet kokiai kitai priežasčiai – apsimoka. Užtikriname ypatingai aukštą kokybę ir ilgaamžį rezultatą.

Kainos

Korpo autodazymas

 

Atsitikus įvykiui skambinti 8 611 611 11

Eismo įvykio deklaracija

 

 • Konsultuojame visą parą NEMOKAMAI!
 • Eismo įvykio registravimas draudimo bendrovėje.
 • Visų, su įvykiu susijusių dokumentų suforminimas ir pateikimas.
 • Saugus automobilio transportavimas iš įvykio vietos iki mūsų autocentro.
 • Profesionali automobilio apžiūra bei defektacija.
 • Greitas ir profesionalus Jūsų automobilio remontas, įskaitant eksperetizes.
 • Pakaitinis automobilis!
 • Sąmatos derinimas su draudimo bendrove.

 

 

Dirbame su visomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis. Jei draudimo bendrovės pasitiki mumis - pasitikėti galite ir Jūs! 

 

Kelyje patekus į eismo įvykį griūna visi planai, daugėja rūpesčių ir tikrai nėra jokio malonumo, tad mūsų siūlomas draudiminių įvykių administravimas yra puiki išeitis kiekvienam į nelaimę patekusiam vairuotojui. Galime pasidžiaugti, jog iš kitų automobilių servisų mus išskiria tai, kad esame visų Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių partneriai, todėl draudimo žalos vertinimas bei visų dokumentų tvarkymas užima nedaug laiko bei yra atliekamas po vienu stogu – Korpo autocentre. Nesvarbu, kurioje bendrovėje esate apsidraudę Jūs ar eismo įvykio kaltininkas (priklausomai nuo situacijos) – galite drąsiai kreiptis tiesiai į mus!

Jei po eismo įvykio kreipsitės į mus, ne tik įvertinsime žalą ir pasirūpinsime automobilio remontu, bet taip pat ir galėsime transportuoti Jūsų automobilį iš nelaimės vietos, o ypač užimtiems žmonėms visuomet galime pasiūlyti pakaitinį automobilį – neatidėliokite savo darbų kol remontuosime Jūsų transporto priemonę.

Draudimo išmokos po avarijos dažnai tampa galvos skausmu vairuotojams, todėl patikėdami visus draudiminio įvykio administravimo darbus mums galėsite ramiau atsikvėpti. Jums neteks sukti galvos dėl išmokos dydžio ir ieškoti kur už gautus pinigus pavyktų kokybiškai sutvarkyti automobilį – mes įvertinsime žalą ir remonto darbų sąmatą pateiksime draudimo bendrovei bei patys su ja susitarsime dėl žalos atlyginimo, todėl Jums nereikės rūpintis šiuo klausimu.

Visas Jūsų rūpestis po eismo įvykio – susisiekti su mumis!

kebulu remontas korpo„Korpo“ automobilių servisas atlieka daugumą techninio aptarnavimo ir automobilių remonto darbų, tarp kurių:

 • Važiuoklės remontas;
 • Stabdžių sistemos remontas;
 • Variklių remontas;
 • Kėbulo darbai;
 • Tepalų ir eksploatacinių skysčių keitimas;
 • Padangų montavimas;
 • Ratų balansavimas.

Važiuoklės, variklio remonto darbams naudojami trys modernūs keltuvai, o kėbulo darbus atliekame naudodami tris žirklinius keltuvus. Padangų montavimui bei ratų balansavimui naudojame naują įrangą, kuri ne tik pagreitina darbą, bet ir garantuoja aukštą kokybę. Neturintiems vietos padangų saugojimui siūlome padangų bei ratų paslaugą, kuriai skirtas erdvus sandėlis mūsų serviso teritorijoje.

Prieš atlikdami įvairius darbus ar po jų galime pasirūpinti ir Jūsų automobilio švara. Tam skirta rankinė automobilių plovykla, kurioje atliekamas išorės bei variklio dalies plovimas, salono valymas, žibintų bei kėbulo poliravimas. Plovimas rankomis yra kur kas efektyvesnis bei saugesnis automobiliui nei automatinėse plovyklose naudojami šepečiai, todėl jei nenorite pažeisti automobilio bei norite visiškos švaros – laukiame Jūsų.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Esant sudėtingesniems remonto darbams, kuriems reikia daugiau laiko, siūlome pasinaudoti pakaitinio automobilio paslauga. Ne kiekvienas autoservisas Vilniuje taip rūpinasi savo klientais, tad kartais tenka ieškoti automobilių nuomos bendrovės kelioms dienoms. Deja, ne visuomet įmanoma tiksliai žinoti kiek truks sudėtingas variklio remontas ar kiti darbai, todėl naudodamiesi pakaitiniu automobiliu būsite ramūs – turėsite jį tol, kol reikės. O jei darbai trumpesni, tokie kaip tepalų keitimas ar padangų montavimas, galėsite patogiai luktelėti jaukiame laukiamajame.

Automobilių servisas „Korpo autocentras“ yra puikus pasirinkimas kiekvienam vairuotojui, mylinčiam savo automobilį ir vertinančiam savo laiką bei komfortą.

kondicianieriu pildymas korpo                          pakabos patikra akcija