autoservisas telefonas     zalu reguliavimas vieta Beržų g. 17, Riešė. Vilnius

Automobilių techninis aptarnavimas

kebulu remontas korpo„Korpo“ automobilių servisas atlieka daugumą techninio aptarnavimo ir automobilių remonto darbų, tarp kurių:

  • Važiuoklės remontas;
  • Stabdžių sistemos remontas;
  • Variklių remontas;
  • Kėbulo darbai;
  • Tepalų ir eksploatacinių skysčių keitimas;
  • Padangų montavimas;
  • Ratų balansavimas.

Važiuoklės, variklio remonto darbams naudojami trys modernūs keltuvai, o kėbulo darbus atliekame naudodami tris žirklinius keltuvus. Padangų montavimui bei ratų balansavimui naudojame naują įrangą, kuri ne tik pagreitina darbą, bet ir garantuoja aukštą kokybę. Neturintiems vietos padangų saugojimui siūlome padangų bei ratų paslaugą, kuriai skirtas erdvus sandėlis mūsų serviso teritorijoje.

Prieš atlikdami įvairius darbus ar po jų galime pasirūpinti ir Jūsų automobilio švara. Tam skirta rankinė automobilių plovykla, kurioje atliekamas išorės bei variklio dalies plovimas, salono valymas, žibintų bei kėbulo poliravimas. Plovimas rankomis yra kur kas efektyvesnis bei saugesnis automobiliui nei automatinėse plovyklose naudojami šepečiai, todėl jei nenorite pažeisti automobilio bei norite visiškos švaros – laukiame Jūsų.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Esant sudėtingesniems remonto darbams, kuriems reikia daugiau laiko, siūlome pasinaudoti pakaitinio automobilio paslauga. Ne kiekvienas autoservisas Vilniuje taip rūpinasi savo klientais, tad kartais tenka ieškoti automobilių nuomos bendrovės kelioms dienoms. Deja, ne visuomet įmanoma tiksliai žinoti kiek truks sudėtingas variklio remontas ar kiti darbai, todėl naudodamiesi pakaitiniu automobiliu būsite ramūs – turėsite jį tol, kol reikės. O jei darbai trumpesni, tokie kaip tepalų keitimas ar padangų montavimas, galėsite patogiai luktelėti jaukiame laukiamajame.

Automobilių servisas „Korpo autocentras“ yra puikus pasirinkimas kiekvienam vairuotojui, mylinčiam savo automobilį ir vertinančiam savo laiką bei komfortą.

kondicianieriu pildymas korpo                          pakabos patikra akcija