autoservisas telefonas     zalu reguliavimas vieta Beržų g. 17, Riešė. Vilnius

Draudiminių įvykių administravimas

Atsitikus įvykiui skambinti 8 611 611 11

Eismo įvykio deklaracija

 

  • Konsultuojame visą parą NEMOKAMAI!
  • Eismo įvykio registravimas draudimo bendrovėje.
  • Visų, su įvykiu susijusių dokumentų suforminimas ir pateikimas.
  • Saugus automobilio transportavimas iš įvykio vietos iki mūsų autocentro.
  • Profesionali automobilio apžiūra bei defektacija.
  • Greitas ir profesionalus Jūsų automobilio remontas, įskaitant eksperetizes.
  • Pakaitinis automobilis!
  • Sąmatos derinimas su draudimo bendrove.

 

 

Dirbame su visomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis. Jei draudimo bendrovės pasitiki mumis - pasitikėti galite ir Jūs! 

 

Kelyje patekus į eismo įvykį griūna visi planai, daugėja rūpesčių ir tikrai nėra jokio malonumo, tad mūsų siūlomas draudiminių įvykių administravimas yra puiki išeitis kiekvienam į nelaimę patekusiam vairuotojui. Galime pasidžiaugti, jog iš kitų automobilių servisų mus išskiria tai, kad esame visų Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių partneriai, todėl draudimo žalos vertinimas bei visų dokumentų tvarkymas užima nedaug laiko bei yra atliekamas po vienu stogu – Korpo autocentre. Nesvarbu, kurioje bendrovėje esate apsidraudę Jūs ar eismo įvykio kaltininkas (priklausomai nuo situacijos) – galite drąsiai kreiptis tiesiai į mus!

Jei po eismo įvykio kreipsitės į mus, ne tik įvertinsime žalą ir pasirūpinsime automobilio remontu, bet taip pat ir galėsime transportuoti Jūsų automobilį iš nelaimės vietos, o ypač užimtiems žmonėms visuomet galime pasiūlyti pakaitinį automobilį – neatidėliokite savo darbų kol remontuosime Jūsų transporto priemonę.

Draudimo išmokos po avarijos dažnai tampa galvos skausmu vairuotojams, todėl patikėdami visus draudiminio įvykio administravimo darbus mums galėsite ramiau atsikvėpti. Jums neteks sukti galvos dėl išmokos dydžio ir ieškoti kur už gautus pinigus pavyktų kokybiškai sutvarkyti automobilį – mes įvertinsime žalą ir remonto darbų sąmatą pateiksime draudimo bendrovei bei patys su ja susitarsime dėl žalos atlyginimo, todėl Jums nereikės rūpintis šiuo klausimu.

Visas Jūsų rūpestis po eismo įvykio – susisiekti su mumis!